Мангер та Левін отримали по 10 років ув'язнення у справі про вбивство Катерини Гандзюк

По матеріалам Еспресо
26.06.2023 · 12:31 · переглядів - 1519

У понеділок, 26 червня, Дніпровський районний суд Києва оголосив вирок Владиславу Мангеру та Олексію Левіну в справі про вбивство Катерини Гандзюк

Мангер та Левін отримали по 10 років ув'язнення у справі про вбивство Катерини Гандзюк
Левін та Мангер (Фото: колаж Еспресо)

Колишнього голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та експомічника депутата облради Олексія Левіна засудили до 10 років ув'язнення.

Суд задовольнив цивільний позов про компенсацію моральної шкоди на 15 мільйонів гривень. З них по 5 млн отримали батько та мати Катерини.

Прокурор Андрій Синюк просив суд визнати ексголову Херсонської облради Владислава Мангера та помічника депутата облради Олексія Левіна винними і призначити по 10 років позбавлення волі.

Крім того, обвинувачення також просить стягнути з Левіна і Мангера 153 тисячі гривень для відшкодування витрат на залучення експертів, а також компенсацію моральної шкоди у 15 мільйонів гривень родині Катерини Гандзюк.

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк

31 липня 2018 року невідомий облив виконувачку обов'язків керівниці справами виконавчого комітету Херсонської міської ради та активістку Катерину Гандзюк концентрованою сірчаною кислотою. Опіки склали понад 30 % тіла.

4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла на 34-у році життя.

В ході судового засідання обвинувачений в організації замаху на Катерину Гандзюк Ігор Павловський заявив, що замовником убивства був тодішній голова Херсонської ОДА Владислав Мангер.

20 серпня 2020 року суд у Києві заарештував Владислава Мангера та Олексія Левіна як фігурантів справи про вбивство Катерини Гандзюк.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок