«Ми порівнялися з окупантами і син спитав: дядя, когда вы уже здохните? Життя пробігло за одну хвилину», - історія родини Бровченко з Бердянська

Бердянськ 24
11.10.2023 · 11:18 · переглядів - 164216

Макс Бровченко, відомий своїми роботами на космічну тематику, за півроку до широкомасштабного вторгнення почав малювати війну…


Хлопчика з окупації вивозили під наркозом. Зараз вони з мамою в Запоріжжі. Власними картинами Максим назбирав на потреби ЗСУ 170 тис грн. Він зустрічався із Президентом Володимиром Зеленським і головнокомандуючим Валерієм Залужним.

Докладніше в сюжеті «Крим. Реалії».

Максим: хлопчик, що малює надію

У світі, де війна стає реальністю для мільйонів людей, історія одного хлопчика стає символом надії та витривалості. Максим Бровченко, молодий український художник, використовує свій талант не лише як спосіб самовираження, а й як інструмент підтримки та допомоги у часах конфлікту.

Максим, який живе з аутизмом, створює картини, що відображають біль та надію нації, що переживає війну. Його роботи, наповнені символікою та емоціями, стали мостом, що з'єднує людей у спільному бажанні миру та стабільності.

  1. Історія Максима: юний хлопець, який рисує картини, пов'язані з війною та космосом, і допомагає військовим, передаючи їм гроші від продажу своїх робіт. Максим має аутизм і активно розповідає про це, проводячи майстер-класи та інші заходи.

  2. Вплив війни: відео розкриває, як війна впливає на життя звичайних людей, зокрема на Максима та його родину. Їхнє життя змінилося, але вони продовжують боротися та допомагати як можуть.

  3. Події та відзнання: Максим отримав певне визнання за свою роботу та допомогу військовим, включаючи відзнання від президента України та інших відомих особистостей.
Останні новини Бердянська
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок