НАБУ затримало голову Тернопільської облради на вимаганні у волонтера

По матеріалам ЛІГА.Новини
26.06.2023 · 11:23 · переглядів - 340

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди


Про це повідомили НАБУ та САП.

Детективи НАБУ затримали Головка, а також двох заступників керівника Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука (перший заступник) і Ігоря Гайдука за підозрою в одержанні неправомірної вигоди. Попередня кваліфікація – частина 4 статті 368 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об'єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України.

Як повідомляється, після передачі третього траншу у розмірі понад 600 000 грн голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали "на гарячому".

Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання затриманим запобіжних заходів. 

Досудове розслідування за вказаними фактами розпочато за заявою громадянина, у якого посадовці вимагали неправомірну вигоду. Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок