Окупанти кажуть, що не видають повістки на підприємствах Бердянська, а тільки змушують всіх стати на облік у військоматі

Бердянськ 24
28.11.2023 · 12:49 · переглядів - 1334

Українців – і на облік в військовій конторі країни-агресора… Ну це зовсім інша справа, правда?

Окупанти кажуть, що не видають повістки на підприємствах Бердянська, а тільки змушують всіх стати на облік у військоматі

Кілька днів тому голова Запорізької обласної державної адміністрації Юрій Малашко повідомив про тривожний сигнал з окупованого Бердянська.

На комунальні підприємства почали завозити повістки для мобілізації співробітників.

Справа дуже серйозна.

Якщо ситуація буде розвиватися по аналогії з Донецьком, то на комунальних підприємствах на ТОТ Запорізької області не залишиться чоловіків - їх відправлятимуть воювати проти нас, - заявив Юрій Малашко.

Окупанти одразу ж поспішили це спростувати. Але це заперечення дуже нагадує підтвердження. Мовою оригіналу.

Как уже не раз сообщалось, мобилизация в Бердянске не проводится. А заявления о развозе работникам коммунальных предприятий повесток для мобилизации в Вооруженные Силы России просто очередная ложь пропагандистов киевского режима.

Правда же происходящего состоит в том, что идет постановка на воинский учет, как работников коммунальных предприятий, так и сотрудников любых других предприятий и организаций. Постановка на воинский учет всегда производилась во все времена, и не только в России, но и на Украине также, - видали пабліки рашистів на ТОТ.

Звісно ж, росіяни за тривалий час існування путінського режиму не дали жодного приводу їм довіряти. Але і цей допустимий для них рівень правди виглядає загрозливо для бердянців в окупації.

Навіть якщо «просто на облік»? Громадян іншої держави на захопленій території? Тільки в хворобливій уяві росіян це може бути нормою.

Та й скільки часу може пройти від постановки на облік до повістки? Краще поцікавитися у мешканців захопленої раніше частини Донбасу та Криму.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок