В окупантській «раді» Бердянська визначили 5 комісій:
- з питань бюджету – голова Оксана Грищенко;
- з питань промисловості – голова Віктор Бардась;
- з аграрних питань – Андрій Іванушкін;
- з соціальних питань – Тетяна Дубінська;
- із законності та депутатської етики – Наталя Гаврилова.
«Комісія з питань бюджету», начебто, визначатиме ставки податків для місцевого бізнесу, розпоряджатиметься майном комунальної власності, загальним формуванням бюджету та інвестиційною політикою.
«Комісія з питань промисловості» імітуватиме стимулювання розвитку великого, середнього і малого бізнесу, комплекс питань пов’язаних з розвитком житлово-комунальної сфери, транспорту та ін.
«Аграрна комісія», за задумом окупантів, регулюватиме розвиток сільського господарства, а також «слідкуватиме» за охороною навколишнього середовища.
«Комісія з соціальних питань» робитиме вигляд, що опікується молодіжною політикою, розвитком культури, туризму, спорту та ін.
«Комісія з питань законності та депутатської етики» стежитиме за законністю (!) роботи органів місцевого самоврядування та дотриманням прав людини.
Перелік визначених повноважень роботи «комісій» в черговий раз підкреслює фіктивність новоутвореної псевдоради. Жодних масштабних інвестицій, допоки Бердянськ знаходитиметься в окупації, не передбачається, середній та малий бізнес, який ще залишився на ТОТ, поступово згортає роботу, аграрна політика зводиться до демпінгу цін на зерно та вивозу до росії, захист прав людини – це, взагалі, "вишенька на торті". Права людини на тимчасово окупованих територій постійно порушуються – запроваджені обмеження по трансферам навіть між населеними пунктами напряму обмежують право людини на свободу пересування, обмеження доступу до питної води, систематичні обшуки, тортури в місцях обмеження волі…