Фактично жодних суттєвих трансформацій в окупаційній адміністрації Бердянська не відбулось. Замість військово-цивільної тепер - цивільна адміністрація. Сауленко, як і раніше "голова".
Легітимізацію переходу від військово-цивільної до цивільної адміністрації Бердянська окупанти провели через "вибори" голови в "міській раді". Колаборанти із псевдостатусом депутатів голосуванням обирали "очільника".
"Голосування" відбувалось за двох кандидатур - комуніста Володимира Корнієнко і педофіла Олександра Сауленко. "Депутати" більшістю голосів обрали Сауленко.
Знову підкреслюємо, всі спроби окупантів і колаборантів легітимізувати своє перебування в Бердянську абсолютне нікчемне, а їх діяльність неодмінно буде анульовано Збройними силами України.