Підрив каховської ГЕС. Теракт росії надовго залишить Бердянськ та південь України без води із Дніпра

Бердянск 24
06.06.2023 · 09:36 · Просмотров - 4905

Окупанти і далі сходять з розуму. Як їх новий злочин вплине на подальшу долю нижньої частини України — зараз, напевне, ніхто точно ще не може сформулювати. Але, очевидно, що наслідки катастрофи і Херсонщина, і Крим, і, в тому числі, Бердянськ відчуватимуть роками.


Нелюди цієї ночі знищили і саму конструкцію ГЕС, і її обладнання. Чисельні шокові відео підкріплюються коментарями, шо наслідків рашистської підлості і дурості зараз ніхто передбачити не може. Але на Крим точно очікують важкі сухі часи, доля Запорізької АЕС під величезним питанням, всі регіони, підключені до Каховського водоводу, можуть про дніпровську воду поки забути. Бердянськ в тому числі.

Сподіватися, що місцеві окупанти знайдуть якесь рішення для містян... Ну це навіть не варто обговорювати. Рашистська ідея запрограмована лише на знищення. В української влади поки немає доступу на території, які найбільше постраждають від лиха.

Сподіваємось на якнайскоріше звільнення. А бердянцям, які поки що знаходяться в одній кімнаті з божевільними — витримки.

Все це дуже схоже на агонію вбивць. Але вони вкотре довели, що у своїй безглуздості не мають берегів.
Останні новини Бердянська
сегодня, 23 сентября, суббота
вчера, 22 сентября, пятница
21 сентября, четверг
20 сентября, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх