Поліція оголосила підозру у скоєнні правопорушення сільському голові, який незаконно оформив зарплатню своєму попереднику

По материалам пресс-службы полиции
30.07.2021 · 09:44 · Просмотров - 5667

Гроші виплачувалися за рахунок коштів місцевого бюджету селищної ради. Розмір майнової шкоди, спричиненої державі протизаконною оборудкою склав більше 110 тисяч гривень. Досудове розслідування триває.

29 липня старший слідчий Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, за погодженням з Бердянською окружною прокуратурою, оголосив колишньому голові однієї з селищних рад Бердянського району про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України.

Відповідно до зібраних слідством матеріалів, житель Бердянського району 1968 року народження наприкінці 2019 року був обраний на посаду сільського голови однієї з селищних рад. Відповідно до службових обов'язків він виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції і був розпорядником бюджетних коштів.

На початку 2020 року за його розпорядженням, за колишнім сільським головою було здійснено збереження середньої заробітної плати, яку він одержував на посаді сільського голови. Проте, правоохоронці встановили, що нарахування виплат було незаконним і колишній голова не мав підстав та права на збереження заробітної плати.

Фігурант був обізнаним щодо відсутності підстав нарахування виплат. Проте, діючи умисно, незаконно, в інтересах свого попередника, з січня 2020 року по червень 2020 року з місцевого бюджету нараховував йому середню заробітну плату. Таким чином, селищний голова, зловживаючи своїм службовим становищем, впродовж півроку розтратив кошти місцевого бюджету у розмірі більше ніж 113 тисяч гривень.

Досудове розслідування триває. Санкцією ч.2 статті 191 Кримінального Кодексу України, інкримінованої підозрюваному, передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх