Польща затвердила програму збільшення виробництва боєприпасів для своєї армії та ЗСУ

По матеріалам ЛІГА.Новини
29.03.2023 · 18:45 · переглядів - 189

Польський уряд затвердив програму збільшення виробництва боєприпасів, які, зокрема, будуть відправлені в Україну

Польща затвердила програму збільшення виробництва боєприпасів для своєї армії та ЗСУ
Матеуш Моравецький (фото — Facebook прем'єра Польщі)

Про це повідомляє Польське радіо.

Сьогодні, 29 березня, уряд Польщі ухвалив Національну програму зі збільшення виробництва артилерійських боєприпасів. Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький закликав розвивати виробничі потужності як державні, так і приватні компанії.

Заводи, що виробляють боєприпаси калібру 155 або 120 мм, можуть продавати їх одразу, оскільки попит у рази перевищує виробничі потужності Франції, Німеччини та інших країн ЄС. Саме тому затверджено програму, яка спонукає приватні структури, державні компанії, а також іноземні фірми швидко взятися за цей виклик.

Уряд також звернеться до Польського фонду розвитку взяти участь у розробці бізнес-плану. Проєкти мають бути реалізовані у короткостроковій перспективі.

Як повідомляє Укрінформ, Моравецький сказав, що Варшава найближчим часом виділить з бюджету країни до $870 млн на інвестиції у виробництво боєприпасів.

Моравецький також поінформував, що уряд зобов'язався замовити на підприємствах 800 000 снарядів на суму близько $2,8 млрд.

Декілька днів тому Моравецький анонсував, що найближчими днями Рада міністрів ухвалить спеціальну довгострокову програму, яка підтримуватиме виробництво боєприпасів у різних частинах Польщі – для власної армії та ЗСУ.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок