Правоохоронці попереджають громадян про відповідальність за незаконну вирубку дерев

По материалам Бердянського райвідділу поліції ГУНП в Запорізькій області
03.12.2021 · 15:34 · Просмотров - 4013

Поліцейські Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області нагадують громадянам, що незаконна порубка дерев тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність

Згідно ст. 65 (Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка) КУпАП, передбачається стягнення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, за кожне незаконно зрізане дерево стягується сума нанесених збитків, яка залежить від діаметра пня зрізаного дерева.

У випадку, якщо незаконна порубка дерев або чагарників у лісах заподіяла істотну шкоду, тобто таку, яка у двадцять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, або іншу істотну шкоду, завдану навколишньому природному середовищу в частині забезпечення ефективної охорони, належного захисту, раціонального використання та відтворення лісів, – передбачається кримінальна відповідальність згідно ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

У цьому році слідчими Бердянського РВП шість кримінальних проваджень за ст. 246 КК України з обвинувальним висновком направлені до суду.

Поліція закликає не порушувати чинне законодавство. Також звертаємося до небайдужих громадян: якщо вам стало відомо про незаконну вирубку дерев, їх подальше транспортування або продаж – негайно повідомляйте на спецлінію “102”.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх