Пропагандисти забрехалися на «відкриті супермаркету» в Бердянську

Бердянськ 24
10.10.2023 · 16:25 · переглядів - 5306

Те, що росіяни постійно брешуть – це, звичайно ж, не сенсація. Просто ще один енциклопедичний приклад в свіжому пропагандистському сюжеті про подію в мікрорайоні Колонія.

Пропагандисти забрехалися на «відкриті супермаркету» в Бердянську

Отже. Окупанти відзвітували, що на розі бульвару Франка і вулиці Мічуріна з’явився новий торгівельний об’єкт «Берег». І ось як це подають рашистські пабліки.

Открытие нового супермаркета в самом густонаселенном районе Бердянска было событием долгожданным...

Как ни странно: до сих пор в этом районе не было подобного магазина. Вся коммерция осуществлялась на рынках и малых торговых площадях...

Сейчас в микрорайоне живет около 30 тысяч человек..., - стверджує пропагандист в кадрі, який, очевидно, дуже віддалено розуміється на Бердянську або ж цілеспрямовано і дуже часто бреше.

По-перше, «Колонія» ніколи не була найбільш населеним районом Бердянська. Навіть до топ-3 не входила за цим показником. Бо є такі мікрорайони, як «Скловолокно», «Центр», «Нагірна частина» де демографія куди більш серйозна.

По-друге, на піку в «Колонії» проживало близько 14000 мешканців, останніми роками – менше, а після масової еміграції містян через російську навалу – тут сформувалося ще набагато скромніше населення. Тобто далеко не 30000, як у фантазіях людини, яка тримає біля рота мікрофон.

І насамкінець: магазин тут був завжди. Успішно працював до окупації. Судячи з відео, там навіть не особливо розташування полиць і кас змінилося. Але площу 20х20 метрів важко назвати супермаркетом, навіть, при серйозному бажанні. А за квартал від «Берегу» довгі роки бердянці отоварювалися спочатку в «Сільпо», а потім в «Трешу». І тільки людина з проблемною пам’ятю або росіянин цього не може знати.

Найбільше нерозуміння викликає те, як на подібних прикладах рашисти намагаються створити ілюзію, що привносять в життя окупованих українських територіях цивілізацію. Але чи може на такий функціонал претендувати країна, яка в XXI сторіччі розпалює криваві війни і не може власних громадян забезпечити теплими туалетами? Думаємо, ми всі знаємо відповідь.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок