«Протидія домашньому насильству та торгівлі людьми»

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
25.05.2021 · 12:35 · Просмотров - 1198

У теперішній час, нарешті, суспільство не боїться говорити про такі проблеми, як домашнє насильство та торгівля людьми, більше того, утворилися громадські об’єднання, які знаходять шляхи вирішення цих  труднощів.


Торгівля людьми – це сучасне рабство. Також третій за рівнем прибутковості кримінальний бізнес. Торгівля людьми – це неприпустиме порушення прав людини.

Домашнє насильство є не менш хвилюючою проблемою сучасності. Домашнє насильство – це діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи шлюбі між собою.

З метою формування обізнаності громадян щодо шляхів вирішення такої важливої проблеми та недопущення подібних ситуацій, ознайомлення присутніх з видами насильства та формулою тривалого процесу «торгівля людьми», 19 травня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко організувала черговий захід для безробітних та запросила постійного соціального партнера компетентного юриста – практика, представника місцевого центру з надання БВПД  Донцову Вікторію Віталіївну.

Юлія Костенко ознайомила присутніх з формулою, за якою вчиняється торгівля людьми, пояснила шляхи уникнення даної ситуації та наголосила на правилах безпечної міграції, адже, на жаль, статистика дуже невтішна.

Вікторія Донцова, в свою чергу, торкнулася не менш хвилюючої теми – «Домашнє насильство». Вона пояснила, що існує декілька видів домашнього насильства, ознайомила з покараннями, які накладаються на кривдника, класифікувала кривдників та розкрила секрети вирішення даної проблеми.

Протягом заходу стало помітно, що дійсно тема є хвилюючою для оточуючих, викладений матеріал став у нагоді. Захід завершився бурхливим обговоренням та запитаннями, на які присутні отримали змістовні відповіді.

Дякуємо Вікторії Донцовій за співпрацю та чакаємо на наступну зустріч!

Підтримати Brd24


Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На верх