Ритуальний вогонь, реконструкція скіфського двобою, «ковальське вінчання» та ін. - другий день фестивалю «Сталева хвиля»

Євген Гнибіда - Бердянск 24
27.06.2021 · 21:56 · Просмотров - 3512

Другий день фестивалю «Сталева хвиля» відзначився реконструкціями звичаїв і військового мистецтва скіфів, звитяги козаків, байкер шоу, ковальським вінчанням та концертною програмою.

З другої половини дня на Приморській площі працювали локації ковалів з різних міст України. Всього цьогорічний фестиваль об'єднав близько сотні майстрів ковальської справи. Вечірня частина фестивалю запам'яталась насиченою шоу-програмою.

Представники історико-етнографічного комплексу «Скіфський стан» короткою виставою познайомили глядачів з духовною культурою скіфів – вечірню програму фестивалю відкрили запалюванням ритуального вогню на честь богині Табіті.

Актори театру живої історії та трюкового мистецтва “Відродження” продемонстрували навички скіфів у володінні зброєю. Спис, меч, сокира та жіноча майстерність двобою на рівні з чоловіками-воїнами засвідчила, чому це кочове плем'я не знало собі рівних аж до приходу на наші землі сарматів.

Запальний виступ театру козацького бою Запорозький спас продовжив історичний екскурс. Бойові вміння козаків в поєднанні з запалом і легковажним відношенням до негараздів засвідчили, чому наші пращури наводили жах на передові війська тогочасної Європи.

Офіційну частину фестивалю відкрили учасники V Сталевої хвилі, разом з байкерами та акторами театрів, які завітали до Бердянська. Всі вони були відзначені почесними грамотами міського голови. Сам Валерій Баранов привітав присутніх з прийдешнім святом і запевнив, що в Бердянську продовжуватимуть створювати святкову атмосферу незалежно від дат.

Закохані пари та одружені долучились до «ковальського вінчання». Організатори фестивалю створили атмосферу прадавнього шлюбу, а Олександр Шапошник нагородив закоханих викованими амулетами у формі сердець.

Святкову атмосферу другого фестивального дня підтримували виступи місцевих та запрошених артистів.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх