Робочий візит голови ЗОДА Олександра Старуха до Бердянська

Євген Гнибіда - Бердянск 24
12.08.2021 · 16:25 · Просмотров - 5273

В рамках робочої поїздки по Запорізькій області голова ЗОДА Олександр Старух завітав до Бердянська

Очільник області разом з головою Бердянської районної державної адміністрації Олексієм Бакаєм та міським головою Валерієм Барановим в Бердянську відвідали: реконструкцію ЗОШ №7 та гімназії №1 «Надії», Центр вакцинації та парк «Молодіжний» в мікрорайоні Ліски.

До початку навчального року реконструкція ЗОШ №7 завершена не буде. Виявлені додаткові проблеми призвели до переробки проекту, що в підсумку змістило терміни завершення робіт. Загальна кошторисна вартість – близько 20 млн гривень.

Вартість реконструкції гімназії №1 «Надія» також 20 мільйонів гривень. Завершити її мають навесні 2022-го року. До початку зими підрядна організація має закінчити будівельні роботи нового корпусу, щоб взимку працювати над внутрішнім оздобленням. По завершенні реконструкції в гімназії №1 з’явиться новий корпус, а стару будівлю буде термомодернізовано.

Голова ЗОДА Олександр Старух закликав підрядні організації працювати оперативно і встигнути завершити реконструкцію в передбачені терміни.

В Центрі вакцинації начальник відділу охорони здоров’я Тетяна Марч та керівник БЦПМСД Олена Пулькіна повідомили, що в Бердянську всього вакциновано 11% населення. Олександр Старух закликав пришвидшити темпи вакцинації не очікуючи нового локдауну.

В парку «Молодіжний» голова ЗОДА оглянув нещодавно встановлені спортивні конструкції, реалізованої в рамках ініціативи Президента «Антивні парки». За допомогою QR коду кожен охочий, відповідно до свого фізичного рівня, може обрати відео-інструкцію і провести тренування.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх