росія накопичує ракети, хоче зірвати контрнаступ Сил оборони України – розвідка

По матеріалам ЛІГА.Новини
20.04.2023 · 12:20 · переглядів - 388

Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов припустив, чому росіяни змінили тактику ракетних ударів: їм потрібні ракети для протидії українському контрнаступу. Про це він розповів в ефірі національного телемарафону

росія накопичує ракети, хоче зірвати контрнаступ Сил оборони України – розвідка
Андрій Юсов (скриншот з відео)

Як зауважив представник ГУР, росія використала "критичну частину" свого ракетного потенціалу, проте удари по українській цивільній інфраструктурі так і не досягли бажаного результату. Тепер окупантам доводиться змінювати тактику і накопичувати ресурси.

"Завдання будуть інші – це значною мірою не об'єкти енергетичної інфраструктури, а, наприклад, все, що стосується логістики, підготовки військових цілей в контексті спроб зірвати українські наступальні дії", – сказав Юсов.

Він нагадав, що взимку окупанти заявляли про удари по військових цілях, але обстрілювали цивільну та енергетичну інфраструктуру. Тепер вони хочуть змінити тактику і зосередитись на військових цілях для протидії контрнаступу України, додав він.

Юсов також зауважив, що росія не зможе відновити свій ракетний потенціал за кількістю та якістю, навіть якщо візьме паузу "до вересня". А цього, на його думку, рф не робитиме.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок