росія незаконно утримує 4396 дітей-сиріт з України

По материалам Укрінформ
10.04.2023 · 10:25 · Просмотров - 202

росія незаконно утримує на тимчасово окупованих територіях і незаконно вивезла на російську територію 4396 дітей-сиріт з України, але вже формується міжнародна коаліція для їх повернення


Про це повідомила віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Укрінформ із посиланням на сайт Мінреінтеграції.

«У цій справі нам дуже важлива допомога світової спільноти. Наразі вже формується пул міжнародних лідерів, які висловили свою публічну підтримку такій коаліції. Серед них Урсула фон дер Ляєн, Матеуш Моравецький та інші. Також має бути посередник. Ним може бути будь-хто: Міжнародний Комітет Червоного Хреста, УВКБ ООН, ЮНІСЕФ тощо. Сподіваюся, що незабаром така платформа почне діяти», – сказала Верещук.

За її словами, Координаційна рада з питань захисту та безпеки дітей під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака працює над формуванням міжнародної коаліції, завданням якої буде повернення українських дітей-сиріт і покарання винних у злочинах проти українських дітей.

Раніше віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук вже заявляла про те, що Україна готова забрати депортованих росією дітей-сиріт на кордоні рф з будь-якою країною Європейського Союзу.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На верх