У зв’язку з поминальними днями 9 та 10 травня 2021 року на маршруті №19 „Центральний ринок – Міське кладовище” кількість рейсів буде збільшено, інтервал руху здійснюватиметься з урахуванням пасажиропотоку 5-15 хв.
Також, за інформацією відділу транспорту та зв’язку, 9 травня з мікрорайонів міста будуть організовані суміжні маршрути до Міського кладовища, початок руху о 8:00, останній рейс з кладовища о 14:00, інтервал руху 20-30 хв.
Вартість проїзду на експресних маршрутах складає 6 грн. для всіх категорій громадян крім: дітей з багатодітних сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб з інвалідністю 1 групи та супроводжуючих їх осіб, учасників бойових дій, для яких збережено безкоштовний проїзд.
Перевезення пасажирів до садово-городніх товариств 9 травня (неділя) призупиняється.
Маршрути руху автобусів до Міського кладовища
ч/з Військове містечко
№ м-та |
Назва маршруту |
Маршрут руху (напрямок руху у прямому та зворотному напрямку, назва початкових і кінцевих зупинок) |
4/19 |
„ЗОШ № 7 – Міське Кладовище” |
ЗОШ № 7 – вул. Олега Сухарєва – вул. Фестивальна – Мелітопольське шосе – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Володимира Довганюка – пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – вул. Володимира Довганюка – Спорткомплекс (Старе кладовище) – Мелітопольське шосе – вул. Херсонська – ЗОШ № 7. Відправлення від ЗОШ № 7 – о 8-00, 8-30, 9-00, 9-30, 10-00, 10-30, 11-00, 11-30, 12-00, 12-30, 13-00. |
4-1/19 |
„Пост ДАІ – Міське Кладовище” |
Пост ДАІ – вул. Фестивальна – Мелітопольське шосе – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Володимира Довганюка – пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – вул. Володимира Довганюка – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Мелітопольське шосе – Пост ДАІ. Відправлення від Пост ДАІ – о 8-00, 9-00, 10-00, 11-00, 12-00, 13-00. Відправлення від маг. Київ – о 8-30, 9-30, 10-30, 11-30, 12-30. |
5/19 |
„ВАТ „Азмол” – Міське Кладовище” |
ВАТ „Азмол” – вул. Ярослава Мудрого – вул. Хіміків – вул. Ярослава Мудрого – вул.Мелітопольське шосе – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Володимира Довганюка – пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – вул. Володимира Довганюка – Спорткомплекс (Старе кладовище) – Мелітопольське шосе – вул. Ярослава Мудрого – вул. Хіміків – вул. Ярослава Мудрого – ВАТ „Азмол”. Інтервал руху – 15хв. |
9/19 |
„Залізничний вокзал – Міське Кладовище” (без заїзду на ПНД) |
Залізничний вокзал – пр. Східний – пр. Перемоги – пр. Праці – вул. Свободи – пр. Західний – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Володимира Довганюка – пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – Військове містечко” – пр. Східний – вул. Володимира Довганюка – Спорткомплекс (Старе кладовище) – пр. Західний – вул. Італійська – Залізничний вокзал. Інтервал руху – 20-25хв.
О 9-00, 10-00, 11-00 – прямі рейси за наступною схемою: Військове містечко (клуб „Сокіл”)– пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – Військове містечко (клуб „Сокіл”). |
17/19 |
„сан. Лазурний – апт. №195 – Міське Кладовище” |
Сан. Лазурний – вул. Запорізький козаків – вул. Лієпайська – пр. Східний – Залізничний вокзал – вул. Перемоги – пр. Західний – Спорткомплекс (Старе кладовище) – вул. Володимира Довганюка – вул. Героїв Чорнобиля – вул. Руденка – вул. Софіївська (Аптека №195) – вул. Волонтерів – пр. Східний– вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – вул. Володимира Довганюка – вул. Софіївська (Аптека №195) – „Ун-г „Черьомушки” – вул. Волонтерів – вул. Європейська – Мелітопольське шосе – Спорткомплекс (Старе кладовище) – пр. Західний – вул. Італійська – пр.Праці – вул. Лютеранська – вул. Центральна – вул. Грецька – Залізничний вокзал – пр. Східний – вул. Лієпайська – вул. Толстого – сан. Лазурний. Інтервал руху – 15-30хв. |
21/19 |
„Вул. Морозова – ч/з ринок – Міське Кладовище” |
Вул. Північна (маг. АТБ) – пр. Східний – вул. Штурманська – Міське кладовище – вул. Штурманська – пр. Східний – вул. Північна (маг. АТБ). Відправлення від ЗОШ № 7 – о 8-00, 9-00, 10-00, 11-00, 12-00, 13-00. |
ч/з 8 Березня
№ м-та |
Назва маршруту |
Маршрут руху (напрямок руху у прямому та зворотному напрямку, назва початкових і кінцевих зупинок) |
19 |
„Центральний ринок - сел. 8 Березня – Міське Кладовище” |
Пр. Праці (ЦДЮТ) – вул. Італійська – вул. Консульська - пр. Східний – вул. Петровський шлях – Міське кладовище – вул. Петровський шлях – пр. Східний – вул. Консульська - вул. Свободи – пр. Праці (ЦДЮТ). Інтервал руху – 5-10хв. (У разі збільшення пасажиропотоку будуть надані додаткові автобуси). |
10/19 |
„вул. Руднєвої – пр. Пролетар- ський – Міське Кладовище” |
Вул. Руднєвої – вул. Гоголівська – вул. Чехова – вул. Мічуріна – вул. Чернишевського – пр. Східний – Залізничний вокзал – пр. Східний – вул. Петровський шлях – Міське кладовище – вул. Петровський шлях – пр. Східний – Залізничний вокзал – пр. Східний – вул. Чернишевського – вул. Мічуріна – вул. Чехова – вул. Гоголівська – вул. Руднєвої. Відправлення від вул. Руднєвої – о 8-00, 9-00, 9-30, 10-00, 10-30, 11-00, 11-30, 12-00, 13-00. |
13/19 |
Завод „Азовкабель” – Автовокзал – ЦДЮТ – Міське Кладовище” |
Завод „Азовкабель” – вул. Підгірна – вул. Дачна – пр. Західний – вул. Італійська – пр. Праці (ЦДЮТ) – вул. Італійська – пр. Східний – вул. Петровський шлях – Міське кладовище – вул. Петровський шлях – пр. Східний – вул. Свободи – пр. Західний – вул. Покровська – вул. Підгірна – Завод „Азовкабель”. Відправлення від заводу «Азовкабель» – о 8-30, 9-30, 10-30, 11-30, 12-30, 13-30. |
10 травня суміжні маршрути з мікрорайонів міста перевезення пасажирів до Міського кладовища здійснювати не будуть. На маршруті №19 „Центральний ринок – Міське кладовище” інтервал руху складатиме від 10 до15 хв.