Розпочався суд над псевдоочільницею бердянського відділу освіти Галиною Шадуріною

По материалам Локатор медиа
07.02.2023 · 11:58 · Просмотров - 5008

Галина Шадуріна у квітні минулого року прийняла пропозицію окупаційної влади Бердянська зайняти посаду начальниці відділу освіти


В Жовтневому районному суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання за справою Галини Шадуріної, яка у квітні минулого року прийняла пропозицію окупаційної влади Бердянська зайняти посаду начальниці відділу освіти. Вона обвинувачується за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України – добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора. Судовий розгляд відбуватиметься в порядку спеціального судового провадження – за відсутності Шадуріної, оскільки вона переховується на окупованій території.

26 липня Шадуріна разом з фейковою директоркою школи №2 Ларисою Чертищевою їздила до Мелітополя, де з рук заступниці голови російської держдуми Ганни Кузнєцової та представників міністерства освіти рф отримала для цього учбового закладу таке собі «свидетельство об аккредитации российского образца».

22 серпня Шадуріна знову їздила в Мелітополь – на так звану «первую педагогическую конференцию работников образования Запорожской области». Тоді за повідомлення ворожих медіаресурсів, вона очолювала делегацію у складі 170 педагогів від «бердянского образовательного округа».

У вересні Шадуріна дала інтерв’ю журналісту киргизького видання «Спутнік», який відвідав Бердянськ і розповіла, що «на протяжении довольно долгого времени украинская власть промывала детям мозги с самого юного возраста», а коли вона знайшла підручники та методичні посібники, то закрила їх під замок, бо була ними шокована. Також колаборантка додала, що «даже не думала, что у нас перед глазами такое творилось – из детей готовили юных бандеровцев, в учебниках даже обучали готовить «коктейли Молотова». К счастью, сейчас всё возвращается в привычное русло, эти учителя к нам уже не вернутся». І так далі, у притаманному рашистам пропагандистському дусі.

съезд предателей

До окупації міста Шадуріна останні 20 років працювала у відділі освіти Бердянської міської ради на посаді головного спеціаліста і фактично відповідала за підбір шкільних вчителів та інші кадрові питання.

На своїй керівній ролі Галина протрималась недовго – наприкінці жовтня рашистська окупаційна влада призначила нову начальницю – Ганну Каркелан, яка у міськво працювала бухгалтером (цю посаду вона обіймала і до війни). Шадуріну з невідомих причин понизили до рівня «заступниці начальника відділу освіти».

Наразі Шадуріній загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Підтримати Brd24Новини БРДька
сегодня, 23 марта, четверг
21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх