СБУ закликала уникати масових зборів на Великдень. Повітряні сили допустили ракетну атаку

По материалам ЛІГА.Новини
14.04.2023 · 12:53 · Просмотров - 534

У Службі безпеки України закликали не відвідувати масові збори на Великдень, Повітряні сили допустили ракетну атаку у майбутнє релігійне свято

СБУ закликала уникати масових зборів на Великдень. Повітряні сили допустили ракетну атаку
Києво-Печерська лавра (Фото: EPA)

Спецслужба закликала дотримуватись заходів безпеки на Великдень, оскільки росіяни програють на полі бою та не залишають спроб влаштувати провокації, щоб розхитати єдність українського суспільства, для чого використовують релігійну тематику.

Наголошується, що СБУ робить все можливе, щоб нейтралізувати вплив рф на церкву і не дати їй можливості використати релігійні питання для досягнення своїх цілей.

Напередодні свята служба закликала громадян не відвідувати масові заходи, не піддаватися на провокації чи підбурювання до незаконних дій, не ігнорувати сигнал повітряної тривоги, не затримуватись у храмах без потреби та повідомляти правоохоронців про провокації.

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону заявив, що окупанти влаштовують масовані ракетні удари по Україні незалежно від святкових дат, а тому до атак потрібно бути готовими постійно.

"Хочу сказати, що їхня духовність нам усім прекрасно зрозуміла. Нічого святого у цих людей немає, вони можуть здійснити різні провокації і на ці свята, але попереду ще їхні скрєпи першотравневі, дев'ятитравневі і так далі. Треба до цього готуватися, бути пильними", — сказав Ігнат.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На верх