Розлогий матеріал про Іванну Котурбаш, її досвід роботи, відбір та, власне, роботу в Антарктиці випустили журналісти черкаського видання «18000». В лютому медик отримала підтвердження про відбір до складу експедиції і вже в березні Іванна розпочала роботу в Антарктиці.
З Бердянськом Іванну пов’язує робота в Азовській школі сімейного лікаря.
В 2021-му я потрапила в Азовську школу сімейного лікаря, яка була тоді ще в неокупованому Бердянську. Це було середовище людей, які говорили про профілактику, вакцинацію, харчування, і я зрозуміла, що хочу бути серед них. Там нас, сімейних лікарів, вчили серцево-легеневої реанімації, як користуватися УЗД-апаратом в діагностиці саме сімейного лікаря. Нам пояснили, що ми можемо працювати абсолютно з усім, тому що сімейний лікар – це лікар сім’ї, - цитує видання спогади Іванни Котурбаш про Бердянську громаду.
Наразі медик перебуває в Антарктиці, де цілодобово працює разом з колегами, виконуючи різні завдання. У вільний від профільної роботи час Іванна долучається до експедицій науковців зі спостереження поведінки мешканців Арктики тваринного світу.