Справу відносно головного рибінспектора-зрадника з Бердянська готують до суду

По материалам ЛокаторМедиа
26.12.2022 · 19:23 · Просмотров - 3687

Комунарський районний суд Запоріжжя надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно Олександра Зеленського


Олександр Зеленський добровільно очолив так званий «відділ з охорони навколишнього середовища та водних природних ресурсів» окупаційної адміністрації Бердянська. Слідство з червня проводять працівники Державного бюро розслідувань за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада в умовах воєнного стану).

На новій псевдопосаді зрадник організовує рейди у морі та на Бердянському водосховищі, видає «ліцензії» на промисловий вилов риби та затримує громадян за рибальство.

До війни Олександр Зеленський працював головним державним інспектором Азовського басейнового управління Держрибагентства і за два дні до повномасштабного вторгнення рашистів був призначений в.о. начальника цього підрозділу. Не зважаючи на те, що на бік ворога відщепенець перейшов з самого початку окупації міста, звільнили його лише 28 квітня, при чому за власним бажанням і з виплатою грошової компенсації за невикористані щорічні основну та додаткову відпустки загальним терміном 29 днів. Через цю необачність громадськість вимагала покарати голову Держрибагентства Артема Ріпенко.

Тепер зраднику загрожує позбавлення волі на термін від 15 років до довічного з конфіскацією майна. Статус спеціального досудового розслідування означає, що заходи відносно Олександра Зеленського будуть проводитися заочно – без його присутності, проте покарання він отримає реальне.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
вчера, 16 марта, четверг
15 марта, среда
14 марта, вторник
12 марта, воскресенье
10 марта, пятница

Всі новини Бердянська

На верх