Створення сприятливих умов – ключ до успіху на Бердянському напрямку

Бердянськ 24
07.07.2023 · 14:34 · переглядів - 813

Сил оборони: у напрямку Мелітополя та Бердянська зосереджено "колосальні зусилля" ворога.

Створення сприятливих умов – ключ до успіху на Бердянському напрямку

Спікер Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень заявив, що успіх у наступі на півдні — це не лише просування вперед. Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону.

За його словами, у напрямку Мелітополя та Бердянська росіяни ведуть активну оборону та роблять "колосальні зусилля", щоб не допустити просування ударних підрозділів Збройних Сил України.

"Ведуть обстріли всієї лінії фронту, б'ють і по населених пунктах. У відповідь знищуємо ворога далі. Зменшуємо максимально його бойовий потенціал та забезпечення", — сказав Шершень.

Він зазначив, що ракетники та артилеристи виконали 1247 вогневих завдань за добу — противник втратив 56 людей убитими, 135 пораненими, один окупант потрапив у полон. Знищено 28 одиниць озброєння та техніки.

"Закріплюємося, розмінуємо, ведемо аеророзвідку, контрбатарейну боротьбу. Є готовність продовжувати наступ. Успіх — це не лише просування, а й створення сприятливих умов, оскільки головне — це збереження життів та знищення потенціалу ворога", — резюмував речник ВСУ.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок