Субсидії. 200 000 домогосподарств не пройшли автоматичну верифікацію

По материалам ЛІГА.Фінанси
29.09.2021 · 11:37 · Просмотров - 1989

В Україні 200 000 домогосподарств не пройшли автоматичну верифікацію через невідповідність критеріям, які дають право на отримання субсидії

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна на пресконференції, передає Укрінформ.

 - 200000, які були непідтвердженими, не пройшли верифікацію. Після опалювального сезону у нас було 3 млн домогосподарств, 2,5 були передані на автоматичну верифікацію до Мінфіну і ще 400 000-500 000 мали все одно прийти і підтвердити, де їх місце проживання по факту реєстрації, – розповіла Лазебна.

Міністерка уточнила, що ці 200 000 домогосподарств не пройшли верифікацію саме через невідповідність критеріям, які дають право на отримання субсидії.

 - Але знову ж таки, це була автоматична верифікація. Тобто органи соцзахисту передали (дані - ред.) у Мінфін, це була звірка. ...Ми, до речі, постійно проводили селектори з органами соціального захисту: будь ласка, у вас було стільки-то субсидіантів у регіоні, а стало менше, і ми постійно спонукали органи соціального захисту перевірити додатково. І до людей завжди зверталися: будь ласка, зверніться, покажіть свої документи, якщо все добре, то подавайтеся на субсидію. Тобто ми тут за людей. І не (всі - ред.) пройшли верифікацію, бо бувають різні ситуації, наприклад, щось не так було написано, - зауважила Марина Лазебна.

Субсидія призначається відповідно до єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання послуг.

23 вересня Верховна Рада схвалила зміни до держбюджету-2021, які передбачають збільшення витрат на 38,75 млрд грн, 12 млрд грн з яких планується спрямувати на субсидії.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх