Тотальна мілітаризація: бердянських школярів зомбоють з молодших класів

Бердянськ 24
24.10.2023 · 00:28 · переглядів - 1392

Гімн рф, русифікація, викривлення історії - це традиційні методи зомбування бердянських школярів. Однак іноді, особливо "винахідливі" особи, що "навчають" наших дітей вдаються до екстравагантних заходів, приурочених окремій, вузькоспрямованій військовій тематиці.

Тотальна мілітаризація: бердянських школярів зомбоють з молодших класів

Так зване "патріотичне виховання" в школах тимчасово окупованого Бердянська часто приголомшує своєю примітивністю. Як правило все зводиться до прославлення російських загарбників та дискредитації українських воїнів.

Один з таких випадків можна спостерігати на прикладі молодших класів 3-ї школи. Там "педагоги", явно втративши останні краплини адекватності, втягнули учнів молодших класів до шабашу приуроченого "Дню спецназу".

Діти у "шапках-вушанках", з "трьохцвєтною" символікою, зображають елементи ведення ручного бою, а пропагандистка Ваченкова задає провокаційні запитання дівчаткам-підліткам: "Чи готові вони захищати "родіну", якщо стане потреба?"... Безумовно відзначилась і "вчителька" молодших класів Елла Гончаренко, захопливо розповідаючи, що захід проводиться з метою популяризації російського війська і виховання у дітей готовності стати захисниками "родіни".

Маємо чергове свідчення наруги над свідомістю та викривлення психіки українських дітей на тимчасово окупованій території.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок