У Бердянську організують виїзні бригади вакцинації

По материалам пресс-службы исполкома
23.11.2021 · 10:20 · Просмотров - 3761

За пропозицією в.о. міського голови Олександра Свідла організують роботу виїзних вакцинальних бригад в усіх мікрорайонах міста

Під час проведення чергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювався стан надання допомоги хворим на COVID-19 і результативність вакцинальної кампанії.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому Тетяна Марч розповіла про епідемічну ситуацію на території громади, відзначивши її стабілізацію, а також нагадала про доступність вакцин у пунктах щеплень.

В.о. міського голови, секретар міської ради Олександр Свідло поцікавився, яке місце в області за рівнем вакцинації займає наша громада, на що Тетяна Марч повідомила, що третє.

Олександр Свідло звернувся до керівниці сфери охорони здоров’я та наголосив, що організація вакцинації по мікрорайонам міста є оптимальним варіантом проведення щеплень, тому запропонував зосередити увагу на роботі виїзних бригад.

Свидло Александр

«Вам в допомогу наші комітети мікрорайонів, вуличні комітети. Давайте проводити роз’яснювальну роботу серед населення, інформувати людей та формувати заявки груп для вакцинації за місцем проживання мешканців і розташування амбулаторій первинної ланки. Ми отримали зворотній зв'язок: жителям дуже зручно робити щеплення, коли не потрібно їхати в інший район або центр міста. Зазвичай це люди похилого віку та їх організми по-різному реагують на вакцину. Комфорт містян значно підвищує їх мотивацію до імунізації», – відзначив в.о. міського голови.

Олександр Свідло попросив у тижневий термін організувати роботу пунктів щеплень по всім мікрорайонам міста, а також залучити працівників соціальної сфери до підготовки та видачі «ковідних» сертифікатів, щоб підвищити таким чином ефективність роботи медичних фахівців по основному напрямку – вакцинації населення.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх