У Бердянську відкрили нову поліцейську станцію

По материалам відділу комунікації поліції Запорізької областi
30.06.2021 · 16:38 · Просмотров - 3419

Розташована вона в приміщенні ЗОШ №4 міста Бердянськ по вулиці Петровський шлях будинок № 62, в мікрорайоні 8 березня з загальною чисельністю населення близько 6 тисяч громадян

30 червня у робочому режимі без гучних промов і традиційного перерізування червоної стрічки. відбулося відкриття поліцейської станції для дільничних офіцерів поліції Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Для працівників служби превентивної діяльності розширення мережі опорних пунктів напряму залежить покращення криміногенної ситуації.

У відкритті поліцейської станції взяли участь депутат Бердянської міської ради Тетяна Лігута та т.в.о. начальника відділу превенції Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Сергій Шиян.

Приміщення для прийому громадян виділила місцева влада та забезпечила необхідні умови для виконання професійних обов’язків дільничних офіцерів поліції. Створення поліцейських станцій з комфортними умовами для ефективної роботи — значний стимул для підвищення престижності професії дільничного.

Громадян прийматимуть дільничні офіцери майор поліції Решетов Олексій Віталійович та лейтенант поліції Коваль Олександр Сергійович, згідно графіку – у вівторок та четвер з 16 до 19 години.

Основою правопорядку є і буде профілактична робота із контингентом, схильним до вчинення протиправних дій, також своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події, підтримання комунікації з населенням, органами державної влади та місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій, навчальних та культурних закладів, громадськими формуваннями з питань профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки і порядку.

 - Для мене, як для представника інтересів мешканців міста дуже важливо, щоб була налагоджена на достатньому рівні комунікація з органами правопорядку та захисту громадян. Сподіваюся, що відкриття поліцейських станцій в мікрорайонах нашого міста буде сприяти подальшому укріпленню безпеки та правопорядку. Дуже приємно, що співробітники нашого районного відділу поліції завжди відклиються на звернення депутатського корпусу, - заявила Тетяна Лігута.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх