У Нафтогазі пояснили, як повернути переплату за газ при зміні постачальника

По матеріалам Еспресо
18.07.2023 · 13:47 · переглядів - 290

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" пояснила, як повернути переплату за газ при у випадку зміни компанії-постачальника

У Нафтогазі пояснили, як повернути переплату за газ при зміні постачальника

Про це інформує пресслужба компанії. 

Зазначається, що потрібно особисто звернутися з заявою про повернення передплати до попередньої газопостачальної компанії. Впродовж 5 календарних днів вона зобов'язана надати відповідь та повернути кошти. 

У Нафтогазі наголосили, що забрати передплату може лише клієнт, оскільки наразі не існує дієвого механізму щодо переказу коштів або взаєморозрахунків між постачальниками газу. 

"Додатково інформуємо, що у разі ігнорування попереднім постачальником письмової вимоги щодо повернення переплати споживачу, останній має право на отримання компенсації у розмірах та порядку встановлених мінімальними стандартами та вимогами до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 21.09.2017 року № 1156", - йдеться у повідомленні. 

14 липня у Міненерго повідомили, що попри складний опалювальний сезон, підвищувати тарифи на електроенергію для населення ще раз не планують.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок