Укроборонпром почав виготовляти 122-мм снаряди для гаубиць, перша партія вже у ЗСУ

По матеріалам ЛІГА.Бізнес
22.03.2023 · 10:50 · переглядів - 238

Державний концерн "Укроборонпром" у кооперації з країною НАТО налагодив виробництво артилерійських 122-мм снарядів за кордоном та вже встиг відвантажити партію Збройним Силам України

Укроборонпром почав виготовляти 122-мм снаряди для гаубиць, перша партія вже у ЗСУ
2С1 “Гвоздика” 56 бригади (Фото - пресцентр ОК “Південь”)

Про це інформує пресслужба підприємства. 

Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-мм міни та танкового 125-мм снаряду, який виготовляється за українською технологією та із залученням українських фахівців на закордонних потужностях.

Снаряд калібру 122-мм використовується українською артилерією під час роботи з причіпними гаубицями Д-30 (максимальна дальність ураження – 15 400 м) та САУ 2С1 "Гвоздика" (максимальна дальність ураження – 15 200 м).

Замовленню Міноборони України передували заводські випробування, на яких Укроборонпром підтвердив необхідні тактико-технічні характеристики снаряда: міцність корпусу під час пострілу, стійкість спорядження, максимальна дальність стрільби, перевірка купчастості під час стрільбі, повнота розриву снаряда.

"Характерно, що кількість осколків значно перевищує осколковість штатного "радянського" зразку", – наголосили у концерні. Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок