В Бердянську поліцейські вилучили алкогольну продукцію, якою торгували на ринку без відповідних документів

По материалам пресс-службы полиции
27.05.2021 · 13:16 · Просмотров - 4110

Відносно реалізаторів двох торгівельних кіосків, які працювали з порушенням законодавства України, працівники поліції склали адміністративні протоколи.

Для виявлення порушень у сфері торгівлі та профілактики адміністративних правопорушень і злочинів, правоохоронці проводять превентивні відпрацювання ринків, перевіряють інформацію, отриману в результаті рейдів а також спілкування з громадянами.

Так, 26 травня у курортному Бердянську мобільною групою Головного управління Національної поліції в Запорізькій області під час відпрацювання на території ринку «Роксолана» по вулиці Макарова, були виявлені два торгівельні кіоски, в яких продавали алкогольні напої без дозвільних документів.

Відносно двох реалізаторів складені адміністративні протоколи за ст. 164 (Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких не має акцизного податку встановленого зразка) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вилучено близько 700 літрів алкогольних напоїв.

Цього ж дня під час несення служби в центрі Бердянська поліцейські помітили на вулиці юнака з пивом у руках. При перевірці документів з'ясувалося, що хлопець неповнолітній, 2004 року народження. Співробітники поліції встановили пивний кіоск, в якому здійснили реалізацію алкоголю підліткові.

Відносно продавця складений адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі вирішується питання щодо анулювання ліцензії на торгівлю. Заходи тривають.

Також поліцейські нагадують працівникам торгівельних закладів: якщо виникають сумніви щодо повноліття покупця, продавець зобов’язаний вимагати у нього паспорт або інші документи, які підтверджують вік. У разі відмови надати такий документ, продаж алкоголю чи цигарок категорично заборонено.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх