В Гаазі можуть видати новий ордер на арешт Путіна. Серед доказів логістичні центри Бердянська

Бердянськ 24
17.11.2023 · 11:19 · переглядів - 1248

Міжнародна організація Global Rights Compliance  зібрала докази про підготовку росією до масового вивезення зерна з України до початку широкомасштабного вторгнення.

В Гаазі можуть видати новий ордер на арешт Путіна. Серед доказів логістичні центри Бердянська

Про це з посиланням на правову організацію повідомляє The Independent. За результатами розслідування правозахисників встановлено факти ретельної підготовки росією до вивезення українського зерна. Так, Global Rights Compliance виявлено, що в грудні 2021-го року військовим підрядником були закуплені вантажівки для перевезення зерна та три 170-ти метрові судна.

В перші 7 днів після окупації, росіяни почали захоплювати крупні фермерські господарства та налагодила вивезення українського зерна. За підрахунками правозахисників обсяги краденого зерна в піковий період становили до 12 тисяч тонн на день. Загальнорічний збиток України від пограбованого зерна близько 1 мільярда доларів.

Серед доказів правозахисної організації - свідчення одного з фермерів Запорізької області, зерно якого росіяни почали вивозити зі складів на 5-й день після широкомасштабного вторгнення.

Також GRC посилається на супутникові знімки зі складів тимчасово окупованого Мелітополя із заповненими зерном російськими вантажівками та вагонами із зерном на залізничній станції Бердянськ.

Правозахисники розраховують, що наведені докази стануть приводом для видачі Міжнародним Кримінальним Судом нового ордеру на арешт Путіна за військовий злочин у вигляді провокування глобальної продовольчої кризи та голоду, як метода ведення війни.
Останні новини Бердянська
сегодня, 6 декабря, среда
вчера, 5 декабря, вторник
4 декабря, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок