єВідновлення розширяють на тих, хто зробив ремонти власним коштом. Виплати – з осені

По матеріалам ЛІГА.Бізнес
21.07.2023 · 15:32 · переглядів - 196

Кабмін розширив програму єВідновлення на тих, хто власним коштом відремонтував пошкоджене внаслідок бойових дій житло. Компенсації таким людям планують виплачувати з осені, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль

єВідновлення розширяють на тих, хто зробив ремонти власним коштом. Виплати – з осені

Ремонт і відновлення житла є одним із пріоритетів бюджетних видатків, наголосив голова уряду на засіданні 21 липня.

"Сьогодні ми ухвалимо зміни, які дозволять виплатити компенсацію людям, які вже зробили ремонти власним коштом. Ми дали обіцянку і виконуємо її. Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації детально поінформують про те, який вигляд матиме механізм такої компенсації. Розраховуємо, що він буде готовий восени і після цього почнуться відповідні виплати", – заявив прем'єр.

Наприкінці червня Шмигаль розкритикував місцеву владу за повільні темпи виплати компенсацій українцям за пошкоджене житло за держпрограмою єВідновлення.

Тоді він наголосив, що уряд створив усі інструменти, ухвалив необхідні постанови, порядки та документи, створив цифрову архітектуру всього процесу. Тому місцеві керівники та комісії мають у рази прискорити процес.

Також Кабмін затвердив два розпорядження, щоб залучити кошти від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для єВідновлення. Це пільговий кредит у розмірі $70 млн та грант на $152,5 млн.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок