Внутрішньо переміщені сім’ї Бердянського району отримали чергову партію гуманітарної допомоги

Бердянск 24
22.10.2022 · 10:38 · Просмотров - 735

Колектив Бердянської районної військової адміністрації продовжує займатися допомогою переміщеним особам, забезпечуючи їх продуктами першої необхідності.


Так, на базі Інформаційно-ресурсного центру Бердянського району БФ «Карітас» видав 50 продуктових пакунків та 50 наборів засобів гігієни (з розрахунку 1 продуктовий набір та 1 набір побутової хімії на сім’ю).

Це, перш за все, вразливі категорії населення – самотні люди похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом; особи з інвалідністю; сім’ї з неповнолітніми дітьми та малозабезпечені особи.

– Немає слів, щоб описати весь жах війни, через який пройшли люди, що вирвалися з окупації. Залишивши в прямому сенсі все, зараз ми змушені починати життя з чистого аркуша. Але, на щастя, є люди, яким не все одно. Це – представники благодійних фондів, а також працівники Бердянської районної адміністрації, які нас підтримують та допомагають. Від усього серця дякую за все, що ви робите, – ділиться мешканка Приморська Ганна.

Шановні внутрішні переселенці! Ми – поруч і готові підтримувати кожного, хто цього потребує

Маєте питання щодо соціального захисту населення? Необхідна медична чи гуманітарна допомога? Потребуєте юридичних консультацій?⠀

Інформаційно-ресурсний центр готовий допомогти!⠀

Звертайтеся за тел.:

  • 050-522-91-46
  • 9.00-15.00 (пн-пт)

Більше про видачу гуманітарної допомоги у нашому telegram-каналі: https://t.me/ircbrda

Підтримати Brd24Новини Бердянська
вчера, 28 января, суббота
27 января, пятница
26 января, четверг
24 января, вторник
23 января, понедельник
21 января, суббота
20 января, пятница
19 января, четверг

Всі новини Бердянська

На верх