Як не нашкодити енергосистемі, використовуючи кондиціонер – поради Укренерго

По матеріалам ЛІГА.Бізнес
12.07.2023 · 13:18 · переглядів - 149

Через спеку в Україні знову зростає споживання електроенергії. Загальний графік споживання в країні вказує на недостатність економії. Про це повідомляє Укренерго

Як не нашкодити енергосистемі, використовуючи кондиціонер – поради Укренерго

"Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик і дбає про ощадливе споживання у вечірні години. Але зі зростанням спеки зростає і навантаження на енергосистему", – йдеться в повідомленні.

Як можна зекономити електроенергію:

  • охолоджуйте приміщення, виставляючи температуру кондиціонерів не нижче 23 градусів;
  • вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
  • вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.

На сьогодні Укренерго не прогнозує обмежень електропостачання, але наголошує на необхідності зменшити споживання електричної енергії у вечірні години для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування.

Внаслідок російських масованих ударів були пошкоджені всі теплові та частина гідроелектростанцій, а також мережі Укренерго. Це, зі свого боку, призвело до екстрених та планових відключень світла протягом декількох місяців. Наразі ведуться активні відновлювальні роботи, де це можливо, а також планові ремонти на енергоблоках атомних електростанцій.

Сьогодні в Україні працюють усі види генерувальних потужностей. Загалом через бойові дії наразі залишаються знеструмленими 406 населених пунктів у прифронтових та прикордонних областях. Відновлення відбувається за умови безпекової ситуації для ремонтних бригад та з дозволу військових.

Також через негоду знеструмлювались споживачі в Миколаївській та Сумській областях. Внаслідок обстрілів є пошкодження мереж в Харківській та Сумській областях.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок