Що за покарання отримала колаборантка з Бердянщини, яка працювала секретарем комісії на "російських виборах"?

Бердянськ 24
09.02.2024 · 09:58 · переглядів - 1964

Через певний час після "єдиного дня голосування" жінка чомусь виїхала саме на підконтрольну українську територію. На орендованій квартирі її і затримали правоохоронці

Що за покарання отримала колаборантка з Бердянщини, яка працювала секретарем комісії на "російських виборах"?
Ілюстративне фото. Пропагувала щасливе життя при росіянах на окупованій території, але сама вирішила жити в Україні. Джерело: соцмережі

Влітку 2023-го року мешканка села Стульневе Бердянського району добровільно погодилася на посаду секретаря "участковой избирательной комиссии Черниговского избирательного округа", так званого, голосування. Про це "Бердянськ 24" стало відомо з єдиного реєстру судових рішень.

Жінка також проводила активну агітацію серед односельчан, брала участь в побудинковому обході, а згодом і підрахунку голосів та підписанні протоколів незаконного процесу.

Мотиви її подальшого виїзду на неокуповану територію не вказуються. Але доволі швидко зрадницю затримали.

Слідчі кваліфікували її дії як зайняття громадянином України посади, повʼязаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч.5 ст.111-1 ККУ).

В суді обвинувачена свою провину визнала повністю і заявила, про каяття.

Вирок суду: 5 років позбавлення волі. Також жінці забороняється на 10 років обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування, що повʼязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 22 лютий, четвер 2024
вчора, 21 лютий, середа 2024
20 лютий, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок