Жінкам шкодить вища освіта, потрібно рано вагітніти: бердянські пропагандисти просувають загальноросійський тренд

Бердянськ 24
14.11.2023 · 16:40 · переглядів - 1028

Всі сміялися з того, що керівництво росії жіночу функцію вбачає суто у фразі «баби нарожают», а ця перспектива вже стає реальністю. Поки рф та їх сателіти впевнено рухаються в сторону середньовіччя, ми просто нагадуємо їх бердянським фанатам, що на дворі 2023-ій рік

Жінкам шкодить вища освіта, потрібно рано вагітніти: бердянські пропагандисти просувають загальноросійський тренд

На росії член совфєда Маргарита Павлова під час «руского економічєского форума» видала абсолютно дикунську річ.

 - Система ценностей должна быть пересмотрена: нужно перестать девушек ориентировать на получение высшего образования. Поиск себя затягивается на долгие года и в результате упускается детородная функция, - так про російських жінок висловилася російська жінка.

Якщо максимально прямолінійно: жінкам не треба розвиватися, всім скоріше вагітніти, країна потребує солдат, бо у рф вже в планах наступні війни.

Можна було б подумати, що це випадковий жахливий перл. Але мова не про пранк у TikTok. Статус події, на якій пролунала ця теза, не передбачає випадкових і самовільних висловлювань. А темп, з яким пропаганда підхопила ідею, це тільки підтверджує.

Бердянські «ватні» джерела також одразу влилися в загальний тренд: статті, опитування, цитати…

Все підштовхує до висновку, що росії не потрібні розумні жінки, є виключно необхідність у самках з рухливими ногами. І не більше того…

Ми живемо просто в паралельних світах. Не буде дивиною, якщо невдовзі в рф дівчатам банально заборонять отримувати вищу освіту, а за відсутність дітей років у 18 – просто штрафуватимуть.

А невже це дико, враховуючи тісну дружбу росії з Іраном, КНДР та іншими прогресивними країнами? Росіянки та наші прихильниці «руського міра», поцікавтесь дотриманням прав жінок на цих територіях. Скоро знання можуть знадобитися.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок