Як зупинити розкрадання і вандалізм у бердянських лікарнях?

По материалам ТВ-5
14.03.2018 · 09:47 · Просмотров - 1279

Сьомого березня вранці, напередодні святкових вихідних, пологове відділення Бердянської міської лікарні на кілька годин залишилося без централізованої подачі кисню. Як з’ясувалося пізніше, невідомі спробували вкрасти кілька метрів трубопроводу.

Пошкодження трубопроводу у міській лікарні помітили одразу щойно почався витік кисню. Тож ніхто з породіль і малюків не постраждав. Лікарі обурені діями тих, хто намагався вкрасти життєво необхідне обладнання. Ремонт магістралі тривав більше восьми годин. Подібні випадки, кажуть медики — не поодинокі. Від дрібних і до тих, які оцінюються у десятки, а іноді і сотні тисяч гривень.

Один із способів зупинити розкрадання і вандалізм — створення штатної охорони, установка камер відеоспостереження, паркану по периметру території лікарні. Але, обладнати територію камерами спостереження і найняти спеціалізовану охорону — це непідйомні кошти для бюджету міста. Залишається тільки сподіватися, що люди, які грабують медустанови, зрозуміють, що і їхні рідні можуть у цей час опинитися на операційному столі. Чи буде на той момент кисень, гарантію можуть дати тільки самі вандали.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
сегодня, 23 июня, суббота
вчера, 22 июня, пятница
21 июня, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Киевский государственный цирк в ДК «Софит»
Киевский государственный цирк в ДК «Софит»

 24 Июня

 24.06.2018 19:30:00

 ДК "Софит" (пр-т Ленина, 37/9)

80-100 UAH

Кіно під зорями біля моря
Кіно під зорями біля моря

 22 - 24 Июня

 20:30

 біля корпусу 5Б, БДПУ

бесплатно UAH

Три кита
Три кита

 21 - 24 Июня

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Планета Handmade
Планета Handmade

 22 - 24 Июня

Подробная афиша