«Весь коллектив «Экотранса» вместе с Братеньковым буду брать и носом… показывать». Мер розкритикував роботу комунальників

17.04.2018 · 10:44 · Просмотров - 1677

На черговій апаратній нараді Володимир Чепурний обурився роботою комунальних служб та приватних фірм, які надають послуги з вивезення сміття в Бердянську. Мер підкреслив, що сміття зі всіх мікрорайонів має вивозитись рано вранці.

На минулому тижні міський голова здійснив об'їзд територій і помітив, що в деяких мікрорайонах — Колонія та 8 березня, сміття залишається невивезеним навіть після 10-ї години ранку. 

Чепурной Владимир

Минулої середи, о 10:30 по 8 березня стояли кульки з неприбраним сміттям. В понеділок в Колонії, на перехресті Мічуріна та Чехова контейнери зі сміттям були переповнені! Якщо треба, я з усім колективом «Екотрансу» разом з Братеньковим виїду на місце і буду особисто брати і носом... показувати. Григорій Григорович (заступнику Горячову — прим. редакції) надайте мені графік вивезення сміття по всім мікрорайонам з указанням фірми, яка надає послуги. Приватна, комунальна — мені байдуже, зранку сміття зі всіх мікрорайонів має бути вивезено! - заявив Володимир Чепурний.

Заступник директора КП «Бердянськекотранс» Олег Оргієць в своє виправдання зазначив, що комунальники працюють у чіткій відповідності із затвердженим графіком і навіть, якщо виходить з ладу техніка, співробітники все одно знаходять можливість вчасно вивезти сміття. Щодо прикладу в Колонії, там, за словами Олега Оргійця, сміття до контейнерів виносять і мешканці приватного сектору, а також після суботників. Тому баки заповнюються дуже швидко.Важные новости

Новости за сегодня

Ближайшие события
Золушка
Золушка

 24 Апреля

 16:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

40 - 100 UAH

Анна Каренина
Анна Каренина

 24 Апреля

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 250 UAH

Пицца в подарок
Пицца в подарок

 10 - 25 Апреля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Такси 5
Такси 5

 19 - 25 Апреля

 12:05, 19:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша