Особливості та переваги кросівок Nike

Важко уявити людину в сучасному світі, яка ніколи б не чула про виробника спортивного взуття та одягу Nike

Особливості та переваги кросівок Nike

Зараз цей бренд є справжнім символом активного й сміливого стилю життя, у якому є місце лише максимальній якості та надійності кожної речі. Компанія Nike була створена майже 60 років тому. Її творці мали за мету випускати просте й зручне спортивне взуття. Вже за перший рік справи новоствореної фірми пішли вгору і вона почала добре заробляти на своїй продукції.

Розробники спортивного взуття Nike вважали, що головною запорукою успіху є повноцінний зворотній зв’язок із покупцем. У перші роки, коли показники продаж не були такими високими як зараз, менеджери компанії телефонували кожному покупцеві, щоб дізнатись його думку про кросівки, вислухати, що саме він вважає недоліками, а що перевагами.

Які головні особливості кросівок від Найк

Вже після першого успіху компанія продовжила активно розвиватись та запроваджувати новітні технології виробництва, щоб отримувати взуття найбільш високої якості. Одним із нововведень стало використання вафельної підошви. Завдяки їй, моделі були більш легкими й зручними, особливо для бігунів. Сьогодні усі, хто шукає Найк купити найкращі варіанти можуть як у фізичних магазинах, так і через інтернет.

Справжнім проривом для виробника стали кросівки, які виходили під назвою Nike Air. Їхньою важливою особливістю була іноваційна повітряна подушка, яка підвищувала амортизацію та значно зменшувала ризик отримання травми. Взуття з цієї лінійки існує і сьогодні, воно вважається одним із найкращих серед колекцій бренду. Воно вважається найбільш зручним як для професійного спорту, так і повсякденного життя.

У продукції Найк завжди поєднується передові технології, максимальні комфорт і якість. Усе взуття має стильний вигляд, тому дуже подобається прогресивній молоді. У колекціях є варіанти й для тих, кому подобається більш стриманий, класичний дизайн. Із компанією зараз співпрацює багато спортивних зірок, в тому числі й відомих у всьому світі. У кросівках від Найк ставлять світові спортивні рекорди й перемагають на змаганнях.

Взуття Nike випускається, в першу чергу, для занять спортом. Найбільш популярні його лінійки для волейболу, баскетболу та бігу. Два останніх варіанти вже давно зробились культовими і вийшли за межі своєї спеціалізації. Багато хто купує їх і для повсякденного носіння.

Ознайомитись із моделями й характеристиками можна на Lishop.Последние статьи
Обзор наушников Apple AirPods 3-го поколения
Обзор наушников Apple AirPods 3-го поколения

Технологический гигант Apple в октябре 2021 года предст...

02.02.2023 14:40:17

10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед родами
10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед...

Рождение малыша — одновременно радостное и ответственно...

31.01.2023 13:54:31

Дев'ять корисних властивостей чорного шоколаду, про які вам варто знати
Дев'ять корисних властивостей чорного шоколад...

За рік люди на планеті споживають близько 2,7 млрд кіло...

30.01.2023 22:54:10

Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 березня
Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 ...

Можливість вишукано привітати жінок із найтеплішим свят...

30.01.2023 09:34:21

Что нужно знать перед тем как арендовать квартиру
Что нужно знать перед тем как арендовать квар...

Мы дадим несколько полезных советов, что нужно именно з...

29.01.2023 22:55:44

На верх