Відомий розробник штучного інтелекту OpenAI нещодавно представив оновлену версію ChatGPT-4. Ця версія стала набагато «розумнішою». Програма краще розуміє сенс запитів, а також вміє розпізнавати зображення.
В мережі шириться багато жартів — деякі користувачі пишуть, що шосте оновлення буде створене п’ятою версією, а розробники залишаться без роботи. Якщо ж серйозно, то припущення щодо того, що ШІ буде використовуватись для роботи в багатьох галузях, цілком реальне. Маркетинговий відділ хостинг-провайдера Cityhost.ua уже протестував ChatGPT-4 у пошуковику Bing та ділиться спостереженнями — що ж пропонує штучний інтелект для товарів, розкрутки послуг, торгівлі та бізнесу в цілому.
ChatGPT-4 та його відмінності від попередньої версії
До того базою для чат-боту зі штучним інтелектом була попередня версія від OpenAI — ChatGPT-3.5. Основним нововведенням стало розширення його можливостей. Тепер це не тільки мовний модуль, а ШІ з більшим набором функцій та покращеними базовими навичками. Чат-бот отримав наступні вдосконалення:
- Наявність різних особистостей. Вони «вмикаються» в залежності від запиту користувача.
- Запам’ятовування розмов. Нова версія здана пам’ятати більше повідомлень та суть розмови.
- Покращене розуміння суті запитів. Рідше стаються «галюцинації» та помилки.
- Робота із зображеннями. Нова версія розуміє, що намальовано на зображеннях та вміє працювати з ними.
- Прискорення роботи. ChatGPT-4 здатний обробляти більший обсяг даних за коротший проміжок часу.
Крім цього, в оновленому чат-боті розширена мовна база. Наразі користувачі мають доступ до 26 мов світу. Програма достатньо добре спілкується на кожній з них.
Як почати використовувати штучний інтелект — три способи
Завдяки суттєвим покращенням у функціоналі, ChatGPT-4 все активніше залучають до робочих задач. Зробити це можна у три способи:
- через Bing;
- на сайті OpenAI безкоштовно;
- оформити на сайті OpenAI підписку ChatGPT Plus.
ChatGPT-4 на сайті chat.openai.com можна використовувати безкоштовно або шляхом оформлення платної місячної підписки. Вартість останньої складає близько 20 доларів. Для невеликих проєктів вона може бути накладною, а для масштабних організацій — практично невідчутною.
Варто зазначити, що в автономній веб-версії ви не побачите деякі цікаві функції. Щоб оцінити їх, потрібно буде зайти в Bing — він вміє додатково оперувати посиланнями та генерувати картинки (до речі, основне зображення для цієї статті також намалював ШІ).
Та й загалом чат-бот у пошуковику поводиться трохи інакше, тож його можна використовувати одночасно з веб-сервісом від OpenAI та порівнювати результати.
Bing являє собою нову пошукову систему, розроблену компанією Microsoft. Її розробники хочуть обігнати по рівню популярності Google, тому додали новинку — штучний інтелект.
Як увійти в Bing через Microsoft Edge
Якщо ви хочете налагодити спілкування з оновленим чат-ботом та приєднатись до спільноти користувачів пошуковика Bing, логічно це зробити через браузер Microsoft Edge. Для цього потрібно перейти в браузер та пройти авторизацію в акаунті Microsoft, а далі — зайти в пошукову систему Bing.
На момент підготовки матеріалу чат-бот був доступним тільки для американців. Саме тому потрібно було користуватись сервісом VPN та встановлювати в обліковому записі локацію США. Можливо з часом функція роботи з чат-ботом стане доступною для України. Додатково варто звернути увагу на дату народження. Це обов’язкова вимога, без якої система не дасть доступ до користування чат-ботом (чомусь).
Після того, як була виконана авторизація та відкрився Bing, потрібно натиснути кнопку з написом «Chat». Вона вбудована у пошуковик, тому знайти її буде легко. Після натискання ви зможете перейти до спілкування з чат-ботом. Кожен може обрати один з 3-х режимів: точний, урівноважений або креативний.
Як встановити пошуковик Bing у браузерах Google Chrome та Firefox
Для того, щоб користуватися пошуковою системою Bing у популярних праузерах, потрібно здійснити такі кроки:
- Створіть обліковий запис на Microsoft (або увійдіть у наявний).
- Перейдіть на веб-сайт пошукової системи Bing.
- Встановіть розширення Bing Chat для Firefox та Google Chrome.
- Клацніть на іконці розширень у правому верхньому куті та оберіть Bing Chat.
- Натисніть кнопку «Відкрити Bing Chat» для запуску розширення.
- Далі система може попросити вас увійти до облікового запису Microsoft та оновити дату народження — слідуйте вказівкам.
Після цього ви зможете почати спілкування з інтелектуальним асистентом Bing, задаючи будь-які запитання.
Більше інформації шукайте у статті ChatGPT-4 доступний у Bing — як безкоштовно використовувати штучний інтелект для бізнесу, де зібрано більше інструкцій та аналізу можливостей чат-бота.
Chat GPT-4 — допомога у вирішенні задач для торгівлі та бізнесу
Окрім цікавих розмов, чат-бот може надати багато цінної інформації для власників бізнесу та допомогти їм розвивати свою справу. Ось декілька корисних функцій:
- Допомога в дослідженні ринку. ШІ можна дати пряме запитання стосовно конкретного бізнесу. Наприклад, чат-боту поставили запитання: «Чи буде прибутковим розширення мережі кав’ярень в Київській області, та які населені пункти підійдуть?». Штучний інтелект припустив, що для цієї цілі кращим рішенням стануть Буча, Ірпінь і Бровари.
- Розробка бізнес-плану для стартапу. В мережі вже є кілька історій про те, як чат-бот створив бізнес-план, на якому користувач зміг заробити великі суми.
- Поради щодо домену для бізнесу та назви для нього. Оновлена версія чудово підходить для неймінгу. Вона пропонує безліч цікавих варіантів, а також допомагає обирати домен.
- Генерування зображень для постингу та текстів для соцмереж. Тепер розкрутка сторінок може стати ще простішою.
Це лише мала частка того, що може Chat GPT-4. Його функціонал суттєво розширився та може допомогти для вирішення багатьох завдань в бізнесі.