Що таке «саморемонт» від Apple та чи варто за нього братись

Всі чудово знають, що ремонт техніки варто довіряти спеціалістам. Коли мова йде про смартфони Apple, то це вже точно. Річ у тім, що якщо буде виявлено, а це зовсім нескладно, що було втручання в цілісність конструкції, то в гарантійному ремонті відмовлять. Крім того, подібна самодіяльність часто призводить лише до погіршення ситуації та дорожчого ремонту спеціалістами. Однак Apple, як флагман в багатьох речах, запропонував програму Self-Repair, яка розроблена для того, щоб користувачі самі могли усунути поломки.

Суть програми, та чому вона підходить не всім

Одразу варто сказати, що ця програма діє не у всіх країнах і поширюється на доволі малий перелік пристроїв. Тому значно надійнішим рішенням буде звернутись за ремонтом «Айфону» до цього сервісного центру: https://serviceinua.com/uk/model/iphone-2/. Але все ж таки знати, в чому суть Self-Repair, варто.

Ключова особливість – ви можете придбати оригінальні деталі та інструменти, які необхідні для ремонту. Таку можливість насправді вимагали самі прихильники бренду, однак виявилось, що вартість подібних маніпуляцій вище, ніж якщо з аналогічною поломкою йти в сервісний центр. То ж що пішло не так? Основні скарги:

  • проблеми з депозитом. Його в розмірі 1000 доларів потрібно вносити за інструмент, який надається в користування. Якщо останні будуть повернені в незадовільному стані або пізніше ніж за 7 днів, то ці кошти ви вже не повернете;
  • дуже обмежена кількість моделей;
  • ризик блокування програмного забезпечення. Замовлені деталі можна використовувати лише для одного конкретного пристрою;
  • якщо необхідна заміна дисплея, то необхідно надати Apple доступ до персональних даних, в тому числі серійних номерів, назв моделей, розкрити аспекти історії викликів та ще доволі багато інформації. Якщо цього не зробити, то є ризик раптового відключення функції Face ID.

Таким чином, перспективна послуга, яку доволі довго чекали від Apple, на цей час користувачів не влаштовує.