«Людина і стихія»: яке майбутнє у пам'ятника?

Євген Гнибіда - Бердянск 24
30.04.2021 · 09:26 · Просмотров - 4438

На поточному сесійному тижні знову постало питання про перенесення пам'ятника «Людина і стихія» від «Барракуди». Редакція проаналізувала заяви політиків та з'ясувала позицію адміністрації розважального закладу.

Вперше ідею перенесення пам'ятника «Людина і стихія» озвучив ще в 2019 році депутат Володимир Безверхий. Тоді пропозиція не отримала продовження і з політико-інформаційного простору міста зникла на два роки.

Новий поштовх і послідуючий суспільний резонанс спровокував у січні поточного року Валерій Баранов, зазначивши, що власники «Барракуди» готові перенести пам'ятник в інше місце. Як варіант мер запропонував Приморську площу навпроти літньої сцени. За останні 4 місяці тема набула політичного забарвлення і стала одним із предметів для протистояння двох політичних таборів. На поточному сесійному тижні в міській раді знову заговорили про намір перенесення пам'ятника.

Яку позицію займає адміністрація закладу, яка, начеб то, і виступила ініціатором перенесення пам'ятника редакція поцікавилась у одного з керівників «Барракуди» Івана Айнагоза.

Коментар Івана Айнагоза

Хочу відразу зазначити до політичного протистояння в місті ми не маємо жодного відношення. Одна із сил нас, чомусь, віднесла до табору опонентів… З яких мотивів нас втягнули у це протистояння, нам незрозуміло.

З приводу пам'ятника зазначу – він знаходиться на земельній ділянці, яка відведена нашій організації (кадастровий номер 2310400000:09:010:0037 оренда до 09.10.2056 - прим. редакції). Але ми жодним чином не просували і не просуваємо ідею його перенесення. Якщо громада вважає, що пам'ятник має стояти на цьому місці, значить так і буде. Якщо є запит, щоб конструкція оглядалась з різних сторін ми готові допомогти місту в його перенесенні. Якщо буде вирішено, що найкраще місце на Приморській площі – значить так і буде. Якщо ні, значить ні.

Також хочу повідомити - особливої архітектурної цінності дана споруда юридично не несе. У нас є відповідні документи.

Як підприємці ми завжди долучаємось до акцій з благоустрою міста, тому готові реалізовувати різні проекти і, якщо від нас буде потрібна допомога в створенні нової локації з цим пам'ятником ми готові допомогти.

Таким чином, судячи з позиції адміністрації закладу, пристрасті довкола пам'ятника «Людина і стихія» створені штучно. А якщо дана тема викликає значний резонанс в суспільстві, на сьогодні у влади є достатньо важелів впливу для визначення реальних настроїв громади – при міському голові утворено дорадчий комітет з 60 членів, сформовано молодіжну раду, функціонує сайт Бердянські петиції та реалізується Громадський бюджет. Можливість проаналізувати настрої містян і визначитись з подальшим майбутнім пам'ятника є але спокійно, виважено та без спекуляцій.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 20 сентября, понедельник
вчера, 19 сентября, воскресенье
18 сентября, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Презентація книги
Презентація книги

 20 сентября

 16:00

 вул. Пушкіна, 14

Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября
Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября
Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх