Канада допоможе Україні створити поліцейську академію

Бердянск 24
18.12.2015 · 10:08 · Просмотров - 745

Керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе домовилась з Канадою про поглиблення співпраці між Оттавою та Києвом у реформуванні правоохоронної системи України

«У нас дуже багато напрямів співпраці. Починаючи від обладнання для патрульних поліцейських та розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і завершуючи створенням Національної поліцейської академії. Я сподіваюся, що наша співпраця в Канадою поглиблюватиметься, тому й здійснила цей візит», - сказала Деканоідзе.

Вона додала, що запросила керівництво канадської поліції до України для проведення «оціночної місії».

За її словами, протягом візиту вдалося узгодити багато нюансів і тепер найголовніше – «політичне рішення нового керівництва Канади, щоб значно поглибити нашу співпрацю».

Окрім цього, Деканоідзе звернулася із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів та продовження терміну їх перебування в Україні щонайменше на півроку.

«У Києві вже працюють канадські інструктори, але я сподіваюся, що з Нового року їх стане значно більше, щоб вони мали змогу займатися з нашими поліцейськими не лише в Києві, а й у інших містах», - наголосила вона.

Окремим питанням обговорення стала співпраця МВС із Коледжем канадської поліції у галузі створення української Національної академії поліції.

«Я попросила канадських колег, аби вони сприяли у питанні створення Нацакадемії поліції та залучили до цього якомога більше тренерів», - підкреслила Деканоідзе.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх