Рада змінила умови оголошення призову

Бердянськ 24
18.02.2016 · 11:30 · переглядів - 1381

Верховна Рада дозволила президенту оперативно оголошувати призов на строкову військову службу

Рада змінила умови оголошення призову

За відповідний законопроект №4020 «Про внесення зміни до статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо призову громадян України на строкову військову службу» проголосували 235 народних депутатів.

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення зміни до статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо призову громадян України на строкову військову службу».

У пояснювальній записці сказано, що законопроект розроблений з метою закріплення на законодавчому рівні можливості оперативно приймати рішення з комплектування Збройних сил та інших військових формувань у разі істотних змін у військово-політичній обстановці держави.

Зокрема, закон вилучає із законодавства норму про обов'язкову публікацію в ЗМІ за місяць до завершення поточного року указу про строки призову на строкову військову службу на наступний рік.

2 лютого народні депутати не підтримали прийняття законопроекту «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних».

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України з 2016 року відновила призов на строкову службу. Планують попередня призвати близько 4 тисяч строковиків.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок