У Бердянській виправній колонії (№77) пройшов конкурс на кращого за професійної майстерністю

29.02.2016 · 09:55 · Просмотров - 1090

З 23 по 26 лютого 2016 року, серед засуджених Бердянської виправної колонії (№77) які проходять навчання у навчальному центрі при установі, з метою профорієнтаційної роботи серед утриманців установи, популяризації здобуття ними робітничих професій, проведено конкурс «Кращій за професійною майстерністю».

Так, було розроблено положення про організацію конкурсу, сформовано склад оргкомітету конкурсу на чолі з заступником начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи та членами оргкомітету з числа майстрів виробничого навчання ДНЗ «Бердянський НЦ №77», складено перелік осіб допущених до участі у конкурсу, серед яких засуджені, які проходять навчання у навчальному центрі при установі.

Конкурс проводився за трьома професіями: «Електрозварник ручного зварювання», «Токар», «Швачка» і проходив у два етапи: теоретична частина і виробниче завдання з виконанням певних робіт. На першому етапі конкурсантам було запропоновано пройти тести зі спеціальної технології та матеріалознавства. У виробниче завдання входило виконання чи виготовлення елементів виробів і вироблення цілого виробу взагалі.

«Під час нарахування балів за виготовлення виробів враховувався час, витрачений на роботу, якість її виконання та дотримання вимог техніки безпеки. У період проведення конкурсу серед конкурсантів домінувала позитивна атмосфера, учасники повністю поринали в роботу. За результатами конкурсу призери були нагороджені грамотами», - зазначив заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи - майор внутрішньої служби Сергій Чуваков.Ближайшие события
Як приборкати дракона 3
Як приборкати дракона 3

 21 - 27 Марта

 13:45, 17:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Баскетбол
Баскетбол

 23 - 27 Марта

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Добро пожаловать в Акапулько
Добро пожаловать в Акапулько

 21 - 27 Марта

 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Давай танцуй
Давай танцуй

 21 - 27 Марта

 19:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша