У Бердянській виправній колонії (№77) пройшов конкурс на кращого за професійної майстерністю

29.02.2016 · 09:55 · Просмотров - 1098

З 23 по 26 лютого 2016 року, серед засуджених Бердянської виправної колонії (№77) які проходять навчання у навчальному центрі при установі, з метою профорієнтаційної роботи серед утриманців установи, популяризації здобуття ними робітничих професій, проведено конкурс «Кращій за професійною майстерністю».

Так, було розроблено положення про організацію конкурсу, сформовано склад оргкомітету конкурсу на чолі з заступником начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи та членами оргкомітету з числа майстрів виробничого навчання ДНЗ «Бердянський НЦ №77», складено перелік осіб допущених до участі у конкурсу, серед яких засуджені, які проходять навчання у навчальному центрі при установі.

Конкурс проводився за трьома професіями: «Електрозварник ручного зварювання», «Токар», «Швачка» і проходив у два етапи: теоретична частина і виробниче завдання з виконанням певних робіт. На першому етапі конкурсантам було запропоновано пройти тести зі спеціальної технології та матеріалознавства. У виробниче завдання входило виконання чи виготовлення елементів виробів і вироблення цілого виробу взагалі.

«Під час нарахування балів за виготовлення виробів враховувався час, витрачений на роботу, якість її виконання та дотримання вимог техніки безпеки. У період проведення конкурсу серед конкурсантів домінувала позитивна атмосфера, учасники повністю поринали в роботу. За результатами конкурсу призери були нагороджені грамотами», - зазначив заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи - майор внутрішньої служби Сергій Чуваков.
Новости Бердянска
сегодня, 7 июня, пятница
вчера, 6 июня, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мужчины не танцуют стриптиз
Мужчины не танцуют стриптиз

 07 Июня

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

120 - 250 UAH

В зоопарк по 70 гривен
В зоопарк по 70 гривен

 25 Мая - 09 Июня

 Зоопарк "Сафари" (ул. Волкова)

70 UAH

Ушу - областной чемпионат
Ушу - областной чемпионат

 06 - 09 Июня

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Оля Полякова "Королева ночи"
Оля Полякова "Королева ночи"

 10 Июня

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

550 - 950 UAH

Подробная афиша