Бердянці вшановують пам'ять Героїв Небесної сотні

20.02.2017 · 14:19 · Просмотров - 1936

20 лютого в Україні встановлено Днем пам’яті Героїв Небесної сотні. Треті роковини з трагічних подій 2014-го року в Бердянську пригадали під час мітингу-реквієму, який відбувся о 12-й годині поблизу міського палацу культури ім.. Т.Г. Шевченко.

Учасники Революції Гідності, волонтери, військовослужбовці прикордонного загону, учнівська молодь зібрались на площі біля МПК ім.. Т.Г. Шевченко, щоб вшанувати пам'ять загиблих українців в лютневі дні 2014-го року. 

Волонтер Ольга Коник, викладач БДПУ Володимир Мірошниченко, заступник міського голови Юлія Дойнова, активіст майдану Костянтин Дадаєв та ін. відзначили надзвичайну цінність подій лютого 2014-го року в боротьбі за становлення могутньої, європейської Української держави.

Варто відзначити, що ввечері, на площі Єдності, де в Бердянську збирались патріоти на підтримку Революції Гідності, відбудеться ще один захід по вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні.

О 17:30 на Площі Єдності зібрались активісти бердянського Євромайдану, учасники Революції Гідності, ветерани АТО, волонтери та інші небайдужі бердянці. Лампадками патріоти виклали український герб, таким чином ушанувавши пам'ять загиблих українців три роки тому на Майдані незалежності.

Кожен з виступаючих щиро ділився своїми відчуттями і думками про ситуацію, в якій опинились українці через три роки після Революції Гідності. Основна теза, яка звучала того вечора – необхідність продовжувати боротьбу, незважаючи на мінливу політичну кон’юнктуру. 

Добре відомі в Бердянську серед патріотичної спільноти Сергій Шарай, Анетта Омельченко, Віталій Белтадзе, Ігор Касьянов, Роман Синиця та інші патріоти висловили щире переконання в неминучій перемозі України, адже правда і справедливість на стороні українського народу.

Організатором акції виступив міський осередок ВО «Свобода».
Новости Бердянска
сегодня, 30 мая, суббота
вчера, 29 мая, пятница
28 мая, четверг

Все новости Бердянска