Мер Бердянська Володимир Чепурний програв суд Сергію Кашпору

4-го квітня Бердянський міськрайонний суд частково задовольнив позов Сергія Кашпора до Володимира Чепурного про визнання незаконним та скасування розпоряджень міського голови про оголошення догани, про звільнення та стягнення заробітної плати.

В рішенні суду встановлено: 

  • «Визнати незаконним та скасувати розпорядження міського голови Володимира Чепурного №240-р від 14.06.2016. «Про оголошення догани Кашпору С.М.»;
  • Визнати незаконним та скасувати розпорядження міського голови Володимира Чепурного №251-р від 22 червня 2016 року «Про припинення контракту та звільнення з посади Кашпора С.М.»

 решение суда

решение суда

Нагадаємо, Сергій Кашпор займав посаду директора міського палацу спорту з 2011 – по 2016 рік. В момент вступу на посаду керівника комунального підприємства, спорткомплекс був збитковим із заборгованістю по заробітній платні та ін. нарахуваннями, за 4 роки під керівництвом Сергія Кашпора було відремонтовано спортивний зал, оновлено тренажерний зал, відремонтовано дах, басейн, сауну, відкрито нові спортивні секції та ін. З приходом до влади Володимира Чепурного, Сергія Кашпора було звільнено із займаної посади і, як встановив Бердянський міськрайонний суд, зроблено це було незаконно.

Не виключено, що міський голова Володимир Чепурний подасть апеляцію на рішення суду.