В. Безверхий: «На прикладі берегозахисної смуги Бердянська розробляється методика затвердження документа по всій країні»

23.10.2017 · 12:32 · Просмотров - 1533

Проект постійно знаходиться в Києві і після зауважень доповнюється правками. Документ до Бердянська ніхто не повертав, заявив голова депутатської комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Володимир Безверхий.

Так депутат прокоментував інформацію громадського активіста Миколи Погорєлова про відсутність проекту берегозахисної смуги в Держгеокадастрі.

ответ по прибрежке

Володимир Безверхий запевнив, що до Бердянська проект не повертали. До нього постійно вносяться правки. За його словами, в екологічному департаменті не знали чітких вимог до цього документа і місто Бердянськ, фактично, перше в Україні, яке проходить процедуру затвердження берегозахисної смуги.

Безверхий Владимир

Ми першими принесли цей проект. Ми, фактично, піонери. Його дуже обережно розглядають в Києві. На нашому проекті розроблюється методика для всієї України, заявив Володимир Безверхий на засіданні комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.
Новости Бердянска
сегодня, 22 июня, понедельник
19 июня, пятница

Все новости Бердянска