На засіданні БСПП(р) вирішували проблему з приналежністю водорозбірних колодязів в приватному секторі

Євген Гнибіда - Бердянск 24
29.11.2017 · 13:04 · Просмотров - 1270

Чергове засідання Бердянської спілки промисловців підприємців та роботодавців було присвячено аналізу проблеми приналежності водорозбірних колодязів в приватному секторі. Це питання набуває актуальності, враховуючи зміни в законодавстві по збільшенню штрафів за пошкодження лічильників та інших правопорушень в сфері водокористування


Голова спілки Валерій Харченко, разом з іншими членами намагались знайти вихід із правової колізії, пов’язаною з відповідальністю користувачів за лічильники, які знаходяться поза межами приватної власності суб’єкта господарювання. Директор КП «Міськводоканал» Олександр Македонський підвередив, що згідно з Постановою Кабміну – власником лічильників водо розбору є користувач послуги. Прибор обліку має бути встановлений на врізці до центральної мережі водопостачання. 

В результаті тривалого обговорення члени спілки ухвалили рішення звернутись до Кабінету міністрів України з ініціативою розмежувати відповідальність між фізичними та юридичними особами. Підприємства та організації мають утримувати свої прибори обліку, тоді як з приватними користувачами це питання необхідно узгодити. Валерій Харченко підкреслив, що колодязь водо розбору не може вважатись приватною власністю користувача, оскільки сама земельна ділянка йому не належить. В існуючому вигляді Постанова Кабміну викликає чимало запитань. 

Міський голова Володимир Чепурний підтримав рішення БСПП(р) і відзначив, що спілка повинна і далі функціонувати, щоб підказувати представникам влади шляхи вирішення тих чи інших проблем.

Підтримати Brd24Новини БРДька
вчера, 23 марта, четверг
21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх