Бердянських військовослужбовців привітали із Днем Збройних Сил України

По материалам пресс-службы исполкома
07.12.2017 · 10:16 · Просмотров - 806

6 грудня, у День Збройних Сил України у Бердянському міському військовому комісаріаті відбулося урочисте нагородження військовослужбовців

Секретар міської ради Олексій Холод привітав військовослужбовців із 26-ю річницею Дня Збройних Сил України і вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Урочистий захід з нагоди цього свята відбувся і у військовій частині А2019. Із привітаннями та подарунками туди завітали секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради Володимир Безверхий, Ігор Варванін та інші гості. Секретар міської ради привітав військових із Днем Збройних Сил України та вручив грамоти міського голови прапорщику Андрію Федоренку, старшині Івану Євдокимову, старшим солдатам Олександру Клєвцову, Вікторії Братановій та Лілії Саксакульм.

Депутат міської ради, помічник народного депутата Олександра Пономарьова Володимир Безверхий та депутат міської ради Ігор Варванін також виступили із вітальними словами і передали військовослужбовцям корисний подарунок від Олександра Пономарьова — два термопоти та солодкі гостинці.

Завітав на захід і представник Всеукраїнської організації «Країна» Павло Кузнєцов. Він вручив бійцям медалі «За службу державі», «Захиснику Вітчизни». Війскових-жінок Павло Анатолійович нагородив медалями «Чарівна сила України».

Серед сьогоднішніх подарунків військовій частині А2019 були телевізор і тепловентилятор від ветеранів ЗСУ, а також ікона — від волонтерів, небайдужих до долі бійців.

Яскравим завершенням цього урочистого заходу з нагоди Дня Збройних Сил України став святковий концерт.
Новости Бердянска
сегодня, 13 августа, понедельник
11 августа, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"

 14 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 200 UAH

Детский спектакль "Вождь краснокожих"
Детский спектакль "Вождь краснокожих"

 14 Августа

 17:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

50 - 100 UAH

Монстры на каникулах 3
Монстры на каникулах 3

 09 - 15 Августа

 15:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Кристофер Робин
Кристофер Робин

 09 - 15 Августа

 11:55, 17:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша