У Миколаєві затримали злочинне угруповання на чолі з депутатом від «Опоблоку»

Бердянськ 24
16.01.2018 · 09:02 · переглядів - 532

Члени затриманої організації систематично протягом 2016-2017 років здійснювали розкрадання бюджетних кошті

У Миколаєві затримали злочинне угруповання на чолі з депутатом від «Опоблоку»

В понеділок ввечері, 15 січня, у Миколаєві затримано кількох чиновників і заступника керівника фракції "Опозиційний блок" у міській раді Ігоря Копійку за підозрою у розкраданні бюджетних коштів. Про це написав генральний прокурор Юрій Луценко на сторінці в Facebook.

 - Сьогодні ввечері в Миколаєві поліцією та прокурорами затримано на гарячому членів злочинної організації, керівником якої є заступник голови фракції "Опозиційний блок" Миколаївської міської ради Копійка І.М. за участі свого сина Копійки М.І., помічника, двох керівників підконтрольних йому підприємств у сфері ЖКГ, - йдеться в повідомленні.

За словами Луценка, члени затриманої організації систематично протягом 2016-2017 років здійснювали розкрадання бюджетних коштів.

 - У грудні 2017 року члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабаря у сумі 250 тисяч гривень співробітнику прокуратури, який завчасно повідомив про це своє керівництво, - написав генпрокурор.

 - На теперішній час затримано 5 учасників злочинної групи. Хай присниться їм мультик, - підсумував Луценко.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок